thinnulanhaufuzo.tinoweberbeschtistberaquahareapprest.info

right! excellent idea. ready support you..

All posts in DEFAULT

Jua E Hetresi (Le Rocher De Hetresi) - Wetr* - Ka Mel (CD, Album)

By Mimi on 9 Comments

9 comments

  1. Life/ E vërteta e pathënë për kafenë instante Lajme/ Jusuf Buxhovi: Nuk ka ndarje të Kosovës, këto janë lojëra të Thaçit Sport/ Joshua vs Fury – më në fund Bota/ SHBA-ja mund t’i tërheqë trupat nga Gjermania Bota/ Mbi 7 milionë të infektuar në botë nga COVID CultBiz/ Reperi publikon pamje në momentin kur babai i tij keqtrajtohet nga oficerët e policisë.
  2. Edhe foto të vetes, Rezarta poston rrallë në rrjete sociale, por kur poston tërheq gjithnjë vëmendjen, siç ka ndodhur edhe ditën e sotme. Pak më parë Rezarta ka postuar një foto të cilën e kishte me dy mendje, por në fakt na la gojë hapur me format trupore, e veshur me streçe.
  3. Komisioni Hetimor “Për kontrollin e ligjshmërisë së veprimeve të kryera nga ana e Presidentit të Shqipërisë, në kuadër të kompetencave të tij lidhur me zhvillimin e zgjedhjeve për organet e qeverisjes vendore” i ka dërguar një letër Ilir Metës, ku i kërkohet të dëshmojë më datë 9 shtator, ora Kryetari i Komisionit Hetimor Parlamentar, [ ].
  4. Ruani duart tuaja. Le të jenë të buta dhe kështu që mbani kremin për duar. MOS BËNI DUSH ME UJË TË NXEHTË! E dimë se dimrit është mirë të bëjmë dush me ujë të ngrohtë, por kjo në masë të madhe e than lëkurën. Uji i nxehtë largon vajin natyral të lëkurës, e sa më pak vaj, më e tharë është lëkura.
  5. Dy këngëtaret shqiptare kanë debatuar në lidhje me këngën e Robert Aliajt, me të cilën konkuroi në festivalin “Kënga Magjike”. Ronela Hajati u shpreh se ai duhet të recitojë diku tjetër, kurse Rovena Dilo dhe Aurela Gaçe mendojnë se këngëtari përcolli një mesazh mjaft të fortë.
  6. Luaj ruletë ruse me fëmijët që luajnë, letër rock dhe gërshërë. Në këtë lojë të ruletë ruse me fëmijë, dy ekipe të konkurrojnë. Çdo herë që humbasin gërshërë guri duel, letër,, ju keni për të marrë armë dhe të shtënat veten në kokë. Good luck!
  7. Argjentinasi ka shënuar 21 gola, tre më tepër se Alfredo Di Stéfano i Realit. 12 nga këta gola janë shënuar në shtëpinë e Realit, “Santiago Bernabéu”. Mesi ka luajtur në 27 “Clásico” dhe në renditjen e shënuesve lë pas Di Stéfano (18), Raul (15) dhe Gento, Puskas e César (14). Pas .
  8. E sa për ushqimet ai nuk nguron të theksojë se pjata e tij e preferuar është byreku me mish pule i gatuar nga babai i Elias. “Më ka shijuar shumë”, thotë Princ Leka II për një ëmbëlsirë cheese cake të gatuar nga Elia. “E di e di, është një apel që të gatuaj sërish”. Ata nuk kanë nguruar të flasin edhe për.
  9. Mister X, e fejuara ime ka fiksim një këngëtar dhe më ka mërzitur keq. Ka arritur deri sa më ka thënë: “Dua ta puth në buzë”. Pastaj më tha: “Po ti mos u bëj xheloz se të dua ty majmun”. A është e tolerushme kjo gjë? E theksoj që është shumë gocë me norma. Po [ ].

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://harwingsimpricktogoldcapoforjoeprudlet.co/ovincammeroder/juicy-fruit-magnapop-tracks-from-rubbing-doesnt-help-cd.php